Bungalov B114-V1

Dispozice: 3+kk

Počet pater: 1

Zastavěná plocha: 136.70 m2

Užitná plocha: 113.90 m2

Řešení vašeho domova pro větší rodiny.

Bungalov B114-V1 je dispozičně navržen jako 3+KK s garáží. Nabízí dvě ložnice, velkou koupelnu, samostatnou toaletu a technickou místnost. Prostorný obývací pokoj, jídelna a kuchyňský kout jsou propojeny skleněnou stěnou s terasou v zadní části objektu, na které si můžete užívat společné chvíle s rodinou nebo přáteli.

Dům je navržen variabilně a dispoziční úpravy jsou možné provést na Vaše přání. Můžete si vybrat zda budete chtít jako součást domu garáž nebo raději uvítáte obytnou místnost navíc, kterou nabízí varianta bungalovu B114-V2.

Půdorys domu je řešen do tvaru L. Patří do větší velikostní kategorie a je vhodný do nízké zástavby. Na tomto domu zajisté oceníte elegantní oddělení denní a noční části. Takže se nemusíte bát, že při večerních oslavách s přáteli vzbudíte Vaše ratolesti. Výhodou této stavby je podkroví, které umožňuje uskladnění veškerého potřebného sezonního vybavení na sport či zahradu.

Dům bohatě uspokojí i čtyřčlenné rodiny. Dům disponuje bezbariérovým řešením a umožňuje bydlení osob se sníženou pohybovou schopností.

Stavbu dodáváme ve 3 stupních dokončení – hrubá stavba, na dostavění a na klíč.

Nezapomeňte, že dřevostavba umožňuje v porovnání s klasickým zděným domem snížit náklady na vytápění až o 60 %.

Půdorys dřevostavby

Schéma dřevostavby Bungalov B114-V1

Galerie

Líbí se vám tento dům?

Napište nám.

prefast