Bungalov B65

Dispozice: 3+kk

Počet pater: 2

Zastavěná plocha: 78.0 m2

Užitná plocha: 63.1 m2

Nízkoenergetický moderní dům B65

Bungalov B65 je dům mnoha možností, je navržený hned ve čtyřech variantách (2+kk až 5+kk).

Variabilita domu spočívá v možnosti zmenšení prostoru obývacího pokoje, čímž může vzniknout jedna ložnice navíc. Dispozice domu se tak ze 2+kk může rozšířit na 3+kk. V obou těchto variantách se jedná o přízemní bungalov s valbovou střechou.

Pokud domu však propůjčíte sedlovou střechu, může vzniknout v podkroví navíc krásný loft, ve kterém můžete mít otevřenou galerii, pracovnu či knihovnu a další pokoj, který může sloužit jako další ložnice či úložný prostor. Celý dům je pak možné považovat za 5+kk na optimalizované zastavěné ploše 78 m2 za velmi atraktivní cenu a bez pocitu jakékoli stísněnosti.

Velká okna v obývací pokoji spolu s jeho vzdušností nabízí velkorysý prostor. V domě je dále navržena koupelna s WC, samostatná toaleta, zádveří a prostorná ložnice připravená na vestavěné skříně. Komfortní obývací pokoj je propojen s kuchyňským koutem s velkým proskleným východem na terasu, na které můžete relaxovat, trávit čas s rodinou nebo oslavovat s přáteli.

Dům bohatě uspokojí potřeby mladé rodiny s dětmi, seniorů nebo jej můžete využít jako rekreační objekt pro víkendové pobyty. Dům ve variantě bungalovu disponuje také bezbariérovým řešením a umožňuje bydlení osob se sníženou pohybovou schopností.

Stavbu dodáváme ve 3 stupních dokončení – hrubá stavba, na dostavění a na klíč.

Nezapomeňte, že dřevostavba umožňuje v porovnání s klasickým zděným domem snížit náklady na vytápění až o 60 %.

Půdorys dřevostavby

Schéma dřevostavby Bungalov B65

Líbí se vám tento dům?

Napište nám.

prefast