Moderní bungalov U139

Dispozice: 5+kk

Počet pater: 1

Zastavěná plocha: 161.7 m2

Užitná plocha: 141.1 m2

Moderní bungalov U139

Moderní řešení domu pro všechny generace

Atriový dům U139 představuje luxusní bydlení v podobě moderní dřevostavby.

Dům o dispozici 5+KK ve tvaru písmene U zaujme velkou užitnou plochou, vzdušností a praktickým rozmístěním pokojů. Ze zádveří můžete vstoupit do levého křídla domu nebo rovnou do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Levé křídlo je vhodné například pro pracovnu či pokoj pro hosty. Součástí křídla je menší koupelna se sprchovým koutem.

Z obývacího pokoje je přístupné pravé křídlo, které se skládá z pokoje, ložnice a prostorné koupelny s vanou. Tato část domu je ideální pro obyvatele domu, například dětský pokoj a ložnici.

Dřevostavba U139 byla navržena s ohledem na maximální využití prostoru díky množství zákoutí pro vestavěné skříně a použití zásuvných dveří.

Prostorné atrium je ústřední místo všeho dění kolem domu. Je přístupné z obývacího pokoje, ze dvou pokojů v levém křídle a ložnice v pravém křídle. Z těchto místností se můžete kochat pohledem do atria díky velkým proskleným plochám a francouzským oknům. Budete v bezprostředním kontaktu se zahradou, ve které se může skvěle vyjímat např. bazén s atypickým tvarem nebo společenský prostor s grilem.

Tato dřevostavba Vám přináší další velkou výhodu, kterou jsou nižší náklady na výstavbu. Hodí se do nízké okolní zástavby. Dům je řešen jako bezbariérový a umožňuje bydlení osob se sníženou pohybovou schopností.

Stavbu dodáváme ve 3 stupních dokončení – hrubá stavba, na dostavění a na klíč.
Ceny domů se z důvodů dynamických změn v cenách materiálů mění velmi často, proto si prosíme pro ověření vždy stáhněte aktuální ceník s kompletním rozsahem dodávky a cenami za jednotlivé stupně dokončení.

Pokud Vás zajímá více informací o tomto projektu, napište nám dotaz nebo si stáhněte aktuální ceník.

Virtuální 3D prohlídka

360° virtuální 3D prohlídka - moderní bungalov U139 - dřevostavby Prefast

Konfigurátor

Půdorys dřevostavby

Schéma dřevostavby Moderní bungalov U139

Líbí se vám tento dům?

Napište nám.

prefast