Moderní dům K100 V2

Dispozice: 4+kk

Počet pater: 2

Zastavěná plocha: 62.90 m2

Užitná plocha: 99.4 m2

Nový redesign oblíbené dřevostavby K100, která ztělesňuje moderní styl a inspiruje se funkcionalitou moderní architektury.

Tento moderní dům K100 V2 je vhodný až pro čtyřčlennou rodinu, protože umí naplnit potřeby a ideální představu o ideálním domově. Navíc přináší značné úspory nákladů na energie. Při srovnání s klasickým cihlovým domem se úspora nákladů na vytápění může vyšplhat naž na 60 %.

Dům má dispozici 4+KK, jenž přináší nadstandardní úložný prostor s praktickým rozvržením. Chytré propojení interiéru s okolní zahradou, která se rozkládá kolem celého domu, poskytuje přímý kontakt s přírodou. Za vchodovými dveřmi je umístěna toaleta a předsíň s užitečným úložným prostorem. Z předsíně se vchází do velkorysé obývací místnosti, ve které se nachází kuchyně a jídelna. Tento pokoj je dokonale prosvětlený a dvě skleněné stěny, tvořící jeho výraznou dominantu, umožňují snadný vstup na terasu, vhodnou pro společné příjemné chvíle s rodinou.

Z obývacího pokoje se po schodech přesouváme do obytného patra, tvořeného velkou chodbou s dveřmi vedoucími do neprůchozích dětských pokojů, prostorné ložnice a koupelny. Pokoje a chodba v patře nabízí dostatek místa pro zabudování vestavěných skříní.

Tuto dřevostavbu můžeme dodat ve třech stupních dokončení: hrubá stavba, na dostavění a na klíč.

Půdorys dřevostavby

Schéma dřevostavby Moderní dům K100 V2

Líbí se vám tento dům?

Napište nám.

prefast