Moderní dům M141

Dispozice: 5+kk

Počet pater: 2

Zastavěná plocha: 123.1 m2

Užitná plocha: 99.4 m2

Moderní dřevostavba pro celou rodinu

Dispozice tohoto domu je díky pěti samostatným pokojům vhodná pro větší rodinu. Vyhovuje ale i párům, kdy se dají pokoje využít například jako pracovny, šatna či pokoje pro hosty.

Výrazným prvkem nízkoenergetické dřevostavby M141 je dřevěné obložení vstupních dveří a krytého stání. Díky zajímavému odstínu dodává toto obložení nádech luxusu. Rohové prosklené plochy v přízemí dopřejí obytnému prostoru příjemné prosvětlení, vzdušnost a výhled do zahrady.

Dispozice domu je 5+kk. Hlavní vchod vede do prostorného zádveří, ze kterého pokračujeme dále do chodby, která nabízí množství úložného prostoru, např. pro pro vestavěné skříně. Na druhém konci chodby je vstup do velké obytné místnosti o ploše 34,1 m2. Nabízí tak dostatek místa pro obývací sestavu, jídelní stůl a rohový kuchyňský kout. Z obývacího pokoje vstupujeme na terasu a dále do zahrady. Díky zastřešení terasy můžete pobývat venku i při změnách počasí.

V prvním patře se nachází chodba se dveřmi do 3 samostatných pokojů a 1 koupelny s dostatečným prostorem, např. pro vanu a dvojité umyvadlo. Všechny pokoje jsou navrženy se dvěma okny, která zajišťují dostatek světla po většinu dne.

Součástí domu je také kryté stání pro jeden vůz. Z boční strany domu je vchod do skladu, který oceníte pro uschování zahradního vybavení či nábytku. Nemusíte tak již řešit volně stojící zahradní domky či kůlny.

Dům M141 nabízí chytře řešené bydlení v moderním designu, s promyšlenou dispozicí a dostatkem prostoru pro vícečlennou rodinu.

Stavbu dodáváme ve 3 stupních dokončení – hrubá stavba, na dostavění a na klíč.

Nezapomeňte, že dřevostavba umožňuje v porovnání s klasickým zděným domem snížit náklady na vytápění až o 60 %.

Půdorys dřevostavby

Schéma dřevostavby Moderní dům M141

Galerie

Líbí se vám tento dům?

Napište nám.

prefast