Moderní dům M152

Dispozice: 5+kk

Počet pater: 2

Zastavěná plocha: 117.30 m2

Užitná plocha: 152.3 m2

Dominantním prvkem nízkoenergetické dřevostavby M152 je moderní prosklená stěna v obývacím pokoji s výhledem do zahrady. Dům disponuje velkými okenními plochami, díky kterým si budete moct neustále vychutnávat pohled do Vaší zahrady.

Dispozičně je dům navržen jako 5+KK. Hlavním vchodem se dostaneme do předsíně, která se napojuje na prostornou halu se schodištěm. V přední části domu se nachází dvě samostatné ložnice s úložnými prostory a koupelna s oddělenou toaletou. Zadní částí haly se dostaneme do velkého otevřeného prostoru, kde se nachází obývací pokoj, kuchyňský kout a jídelna. Zde také nalezneme posuvnou skleněnou stěnu se vstupem na terasu, kterou oceníte při pořádání oslav nebo jen na relaxování.

V druhém patře se nachází prosvětlená ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s oddělenou toaletou a dětský nebo hostinský pokoj s úložnými prostory.

Dům M152 je vhodný pro mladý pár, seniory či pro velkou rodinu s dětmi. Tento dům Vám bezpochyby poskytne dokonalý domov, který odděluje soukromé prostory od obytných. Objekt také disponuje bezbariérovým řešením a umožňuje bydlení osob se sníženou pohybovou schopností.

Stavbu dodáváme ve 3 stupních dokončení – hrubá stavba, na dostavění a na klíč.

Nezapomeňte, že dřevostavba umožňuje v porovnání s klasickým zděným domem snížit náklady na vytápění až o 60 %.

Půdorys dřevostavby

Schéma dřevostavby Moderní dům M152

Galerie

Líbí se vám tento dům?

Napište nám.

prefast