Modulový dům Front side

Dispozice: 1+kk

Počet pater: 1

Zastavěná plocha: 24 m2

Užitná plocha: 20 m2

Prosklené čelo domu vás propojí s životem venku

Kompaktní jednopatrový tiny house s názvem Front side má moderní a nadčasový design. Jeho hlavní předností je veliké okno v čelní straně domku, které otevírá nádherný pohled ven, propojuje dům s venkovní terasou a zároveň opticky zvětšuje prostor na maximum.

Třímetrovou čelní stranu domu tvoří posuvné francouzské dveře, které vedou na zmíněnou terasu. Tu můžete v teplých měsících využít jako venkovní kuchyni. Podél boční stěny je možné umístit venkovní schodiště, po kterém se dostanete na střechu, kde je možné vytvořit druhé venkovní posezení s parádním výhledem. Vedle schodiště jsou schované dveře do malé skladovací místnosti, do které uložíte veškeré potřebné venkovní vybavení.

Interiér o dispozici 1+kk tvoří jedna hlavní místnost, která se skládá ze spací části, jídelní části a kuchyňského koutu. Čistému designu pomáhají chytře řešené vestavěné úložné prostory umístěné pod stropem. Za spací částí je plně vybavená koupelna s WC.

Do budoucna lze tento tiny house rozšířit o další moduly, a zvětšit tak obytný prostor nebo změnit způsob jeho využití.

Díky kvalitní izolaci je samozřejmě tiny house obyvatelný celoročně. Pokud ho umísťujete na pozemek, kde už stojí rodinný dům nebo objekt k rekreaci, nepotřebujete stavební povolení ani ohlášení stavby.

Modulový dům Front side je dostupný ve variantě na klíč a na dokončení.

Celková výška je 3 m.

Půdorys dřevostavby

Schéma dřevostavby Modulový dům Front side

Ceník modulových domů

Galerie

Líbí se vám tento dům?

Napište nám.

prefast