Modulové domy

Naše modulové domy typu „tiny house“ můžete využít jako samostatné malé domky nebo jako moduly k sestavení většího celku. Jde o velmi kvalitně zateplené, a tedy celoročně obyvatelné stavby. Velkým benefitem modulových domů je rychlost výstavby – stěhujete se za pár týdnů.

Tiny house lze využít jako malý dům k bydlení, kancelář, prostor pro hosty nebo jako rozšíření stávajícího bydlení apod.

Jednotlivé moduly splňují podmínku zastavěnosti do 25 m2 i výšku do 5 m a v případě, že je umísťujete na pozemek, kde stojí rodinný dům nebo objekt k rekreaci, nepotřebujete stavební povolení ani ohlášení stavby. Moduly jsou vyrobeny ve výrobní hale, převezeny na váš pozemek kamionem a umístěny jeřábem. V případě, že je problematické se na pozemek dostat mechanizací, je možné moduly zakoupit i v rozloženém stavu a seskládat je až na pozemku.

Nabízíme vám 4 designové a důmyslně navržené varianty.

Nenašli jste v našem katalogu domů ten pravý? Rádi vám dřevostavbu z katalogu upravíme podle vašich přání, nebo pro vás navrhneme a postavíme dům přesně podle vašich představ.