Ceník & katalog

 • PREFAST CZ s.r.o.

  Vyrábíme a montujeme certifikované dřevostavby

 • PREFAST CZ s.r.o.

  Vyrábíme a montujeme certifikované dřevostavby

 • PREFAST CZ s.r.o.

  Vyrábíme a montujeme certifikované dřevostavby

Jak může vypadat naše spolupráce?

Stavíme domy pro koncové zákazníky z vlastních konstrukčních panelů PREFAST. Stejně tak jsme spolehlivým partnerem stavebních firem a všech, kteří si vlastní rodinný dům chtějí postavit svépomocí. Konstrukční panely dodáme dle vašich individuálních požadavků.

Dodávky konstrukčních panelů

Máte stavební firmu nebo se chystáte stavět svépomocí? Hledáte dodavatele pro své projekty? Náš propracovaný konstrukční systém lze aplikovat na rozmanité typy staveb. Vyrobíme pro vás stěnové moduly na míru, poskytneme vám technika i podrobný montážní návod. Práce s našimi moduly vám ušetří realizační čas.

Stavby domů na klíč

Cenově dostupné, ale především kvalitně technologicky řešené dřevostavby. To jsou domy, které stavíme z vlastních konstrukčních panelů PREFAST. Dle projektu vyrobíme jednotlivé stěnové moduly a postavím takový dům, který respektuje dispozice vašeho pozemku, a především vaše představy na pohodlné bydlení a krásný domov.

Realizace

RD Klokoty

Typový dům B115 s upraveným sklonem střechy v památkové zóně, v sousedství kláštera Klokoty.

RD Ladná

Dům pro mladou rodinu, inspirovaný katalogovým domem B88.

Výstavba ve třech krocích

Návrh

Převezmeme vaši projektovou dokumentaci a optimalizujeme návrh stavby, nebo sami připravíme potřebné plány včetně architektonických studií.

Výroba

Panely vyrábíme vždy na mírů - přesně, z kvalitních materiálů a certifikovaným systémem. Naše výrobní prostory mají dostatečnou kapacitu i pro velké stavební projekty.

Montáž - Just In Time

We rely on a team of experienced installers and we deliver the panels to the building exactly when it´s needed. If the base plate is delivered by the client, we finish the rough construction incl. roof in 3 days.

O nás

Jsme tradiční česká společnost. Náš stálý realizační tým má dlouholeté zkušenosti s výrobou dřevěných modulů a realizací dřevostaveb. Vyrábíme certifikované, modulární panely pro stavbu nízkoenergetických dřevostaveb a zajišťujeme jejich montáž. Prefabrikáty dodáváme jak stavebním firmám, tak jednotlivcům, kteří si dům přejí postavit svépomocí. Veškeré panely přizpůsobíme na míru vašemu stavebnímu záměru, dodáme JUST IN TIME a ve srovnání se zděnou výstavbou zajistíme razantní úspory času při realizaci hrubé stavby. Při realizaci developerských projektů umíme spolupracovat formou co-developmentu. Stavíme katalogové dřevostavby pro koncové zákazníky i dřevostavby na míru dle zákaznických či námi vytvořených projektů.

Proč stavět s námi?

Férové jednaní

Dobře si uvědomujeme, že stavba domu je investicí na celý život. I proto zasluhuje ze strany stavitele slušné a vstřícné jednání.

Transparentnost

Před zahájením stavby dostanete přesný položkový rozpočet. Dopředu tak víte, kolik a za co zaplatíte. Dohodnutou cenu držíme.

Kvalitní materiály

Používáme osvědčené materiály bez formaldehydů a jiných škodlivých chemikálií.

Rychlost

Díky konstrukční technologii postavíme hrubou stavbu už za 5 dní, dům na klíč pak předáváme přibližně za 5 měsíců.

PREFAST systém - konstrukční řešení

Obvodový panel

 • rám z KVH HRANOLŮ (140x60mm)
 • konstrukční deska RIGISTABIL (12,5 mm)
 • minerální vata ISOVER UNI (140 mm)

Vnitřní panel

 • rám z KVH HRANOLŮ (100x60 mm)
 • konstrukční deska RIGISTABIL (12,5 mm)
 • minerální vata ISOVER UNI (100 mm)

Výhody konstrukčního systému PREFAST

Modularita konstrukčního systému PREFAST

Modularita

The panels are made by an experienced team who work accoring to the precise project data. All panels are made of quality, industrially dried and certified prisms, proven construction boards and isolation. We provide a guarantee on the panels and its individual parts. Compared to standard brick construction, our panels are more affordable, while maintaining a comparable quality of living.

rychlost použití konstrukčního systému PREFAST

Rychlost

Panely pro dřevostavby vyrábíme v moderní, špičkově technologicky vybavené výrobní hale a na stavbu je dopravujeme v celku. Na místě poté dochází k jejich montáži na připravenou základovou desku/spodní stavbu. Samotná montáž panelů obvykle trvá jen několik hodin. Celou hrubou stavbu (vč. střešní krytiny a fasádních výplní) pak lze dokončit do 5 dnů.

Garance a dostupnost konstrukčního systému PREFAST

Garance a dostupnost

Na výrobě panelů se podílí zkušený tým, který pracuje podle přesných projektových podkladů. Všechny panely vyrábíme z kvalitních, průmyslově sušených a certifikovaných hranolů, prověřených konstrukčních desek a izolace. Na panely i jejich jednotlivé části poskytujeme záruku. Oproti standardní zděné výstavbě jsou naše panely cenově dostupnější, při zachování srovnatelné kvality bydlení.